Adwent z Matką Bożą Brzemienną

Nawiedzenie

Scena z filmu „Narodzenie” (2006, USA) w reż. Catherine Hardwicke

Może jesteś w sytuacji, w której trudno przyjąć Ci, że jesteś w stanie błogosławionym. Może jesteś mamą, ojcem, którzy widzą trudność w narodzinach dziecka? Pozwól nam stanąć przy Tobie, przy Twoim zwątpieniu, Twoim trudzie, może twoim lęku. Jedno jest pewne. Pan Bóg wejdzie w sam środek Twojej historii. On tam już jest. W środku najgorszej naszej słabości – On tam na pewno jest, bo tak powiedział, tak obiecał.

Może zaryzykujesz? Spróbujesz zaufać?

Spróbuj … . spójrz na Matkę Boga, na Maryję Brzemienną. Jej małżeństwo zaczęło się kryzysem… . Ona wie jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Pozwól przejść Matce Bożej Brzemiennej przez Twoje życie. Pozwól Jej dotknąć Twojej codzienności. Podaj swoje imię -będziemy modlić się za Ciebie, za Twoje dziecko, Twoją rodzinę. Możesz napisać kilka słów o sobie, jeżeli masz taka wolę. Zaryzykujesz? Napisz, nie będziesz sama, nie będziesz sam, otoczymy Ciebie, twoje dziecko i Twoją rodzinę modlitwą. Okryjemy, przytulimy Cię modlitwą.

kroplamleka@spotkajmysiepodjerycho.pl

Od kilku tygodni modlimy się za Olgę i dziecko, które rozwija się pod jej sercem. O zdrowie, o bezpieczeństwo fizyczne, o środki do życia. O przekonanie, ze Pan Bóg da siłę, która pozwoli przełamać trudności.